• darkblurbg
    Welkom bij Boekbinderij Abbringh
  • darkblurbg
  • darkblurbg
Receptie / inkoop materialen:
Irma van der Borgh inkoop@abbringh.nl
 
Verkoop:
Ebo Blokzijl e.blokzijl@abbringh.nl
Arjan Fokkens a.fokkens@abbringh.nl
 
Orderbegeleiding:
Martin de Ronde m.deronde@abbringh.nl
Sander Dijkstra sander@abbringh.nl
Irma van der Borgh irma@abbringh.nl
 
Planning:
Dick de Borst d.deborst@abbringh.nl
 
Administratie:
Kurt Ramm k.ramm@abbringh.nl
Facturen facturen@abbringh.nl
 
Technische Dienst:
Willem Buursema td@abbringh.nl
 
Expeditie:
Martijn Feldman martijn@abbringh.nl
Algemeen  expeditie@abbringh.nl 
 
Chefs Productiebedrijf:
Peter Rodenburg p.rodenburg@abbringh.nl
Cor Venema cor@abbringh.nl
 
Directie:
Gerrit ter Heege g.terheege@abbringh.nl (verkoop, financiën & administratie, algemene zaken)
Dick de Borst d.deborst@abbringh.nl (productie, personeel & organisatie, inkoop)